O nas

Nasz cel to dać Państwu produkty pełne smaku i bogate w wartości pro-zdrowotne. Nasi klienci to osoby wymagające, dla których ważna jest jakość życia, smak i zdrowie.

Działamy od 1993 roku. Jako pierwsza w Polsce firma, rozpoczęliśmy produkcję tofu i byliśmy jednym z pierwszych popularyzatorów żywności sojowej. Od tej pory stale rozwijamy gamę wyrobów produkowanych wyłącznie z surowców roślinnych, niemodyfikowanych genetycznie.

Obecnie mamy w ofercie ponad 20 produktów m.in. parówki i kiełbaski sojowe, wędliny sojowe, tofu, pasty i pasztety sojowe.

Wszystkich, którzy pragną odżywiać się zdrowo zaskakujemy smakiem i jakością. Nasze wyroby są bogate w wysokowartościowe białko, mają minimalną zawartość cukrów i nasyconych kwasów tłuszczowych. Nie zawierają cholesterolu i konserwantów.

Nasze produkty są dostępne na terenie całego kraju- w sieciach handlowych, takich jak: Auchan, Tesco, Carrefour, E.Leclerc, Piotr i Paweł i wielu innych. Oprócz tego, możecie je Państwo znaleźć w sklepach specjalizujących się w branży „zdrowej żywności”, sklepach spożywczych oraz w e-sklepach.

Copyright ' 2016 Polsoja. Wszystkie prawa zastrzeżone.